• REDO
Historia przeglądania
Dyski fibrowe 1182C do stali konstrukcyjnych (Cubitron™ 3)

Dyski fibrowe 1182C do stali konstrukcyjnych (Cubitron™ 3)

Dysk fibrowy 3M™ Cubitron™ 3 1182C posiada przeprojektowane precyzyjnie kształtowane ziarno 3M, przenosząc legendarną szybkość i okres eksploatacji materiałów ściernych 3M™ Cubitron™ Performance na zupełnie nowy poziom. Zalety tego produktu obejmują możliwość zwiększenia produktywności i obniżenia ogólnych kosztów szlifowania w porównaniu z innymi dyskami fibrowymi i tarczami szlifierskimi z obniżonym środkiem podczas szlifowania stali miękkich lub węglowych. Zapewniając do 60% więcej usuniętego materiału w porównaniu z dyskiem fibrowym 3M™ Cubitron™ II 982C, 36+, ten trwały dysk fibrowy charakteryzuje się szybkim tempem cięcia i dużą ilością usuwanego materiału w szerokim zakresie docisków. Ponadto dysk ten został zaprojektowany pod kątem zmniejszenia narażenia ramion na wibracje, zwiększenia wydajności i wykończenia większej liczby części przy użyciu jednego dysku podczas szlifowania pod średnim i wysokim dociskiem.


Stal konstrukcyjna Stal stopowa Metale nieżelazne Stopy kobaltu
Dyski fibrowe 1187C do stali nierdzewnych (Cubitron™ 3)

Dyski fibrowe 1187C do stali nierdzewnych (Cubitron™ 3)

Dysk fibrowy 3M™ Cubitron™ 3 1187C oferuje znaczny wzrost produktywności przy pracach średnio ciężkich i ciężkich dzięki wyjątkowo skutecznemu przeprojektowanemu precyzyjnie kształtowanemu ziarnu 3M w połączeniu ze sztywnym fibrowym materiałem nośnika. Dysk osiąga wyższą szybkość cięcia, większą trwałość i dłuższą żywotność niż inne dyski fibrowe dedykowane do obróbki stali nierdzewnych. 1187C posiada przeprojektowane precyzyjnie kształtowane ziarno 3M, przenosząc legendarną szybkość i okres eksploatacji materiałów ściernych na zupełnie nowy poziom. Zalety tego produktu obejmują możliwość zwiększenia produktywności i obniżenia ogólnych kosztów szlifowania w porównaniu z innymi dyskami fibrowymi i tarczami szlifierskimi z obniżonym środkiem przy szlifowaniu szerokiej gamy metali, w tym stali nierdzewnej oraz innych stopów wrażliwych na ciepło. Zapewnia do 56% więcej usuniętego materiału w porównaniu do dysku fibrowego 3M™ Cubitron™ II 987C, 36+; ten trwały dysk fibrowy charakteryzuje się szybkim cięciem i dużą ilością usuwanego materiału w szerokim zakresie docisków, a dodatek chłodzący minimalizuje temperaturę w przypadku stopów wrażliwych na ciepło. Ponadto dysk ten został zaprojektowany pod kątem zmniejszenia narażenia ramion na wibracje, zwiększenia wydajności i wykończenia większej liczby części przy użyciu jednego dysku podczas szlifowania pod średnim i wysokim dociskiem.


Stal nierdzewna (inox) Stal konstrukcyjna Żeliwo Metale trudno obrabialne Stopy kobaltu
Tarcza do szlifowania 3M™ Cubitron™ 3

Tarcza do szlifowania 3M™ Cubitron™ 3

Nowa linia produktów wykorzystuje przełomowe osiągnięcia w zakresie precyzyjnie kształtowanego ziarna, aby zapewnić trzykrotnie większą trwałość i szybkość cięcia niż kiedykolwiek wcześniej. Poczuj różnicę dzięki materiałom z serii 3M™ Cubitron™ 3 i doświadcz poprawy we wszystkich obszarach swojego zakładu dzięki zwiększonej produktywności, zapewnieniu bezpieczeństwa pracowników i wsparciu zrównoważonego rozwoju. Znacząco podnieśliśmy szybkość obróbki i trwałość produktu w wymagających zastosowaniach związanych ze szlifowaniem. Przeprojektowaliśmy precyzyjnie kształtowane trójkątne ziarno ceramiczne przy pomocy opatentowanych przełomowych rozwiązań w zakresie technologii wiązania molekularnego. 3M™ Cubitron™ 3 do szlifowania zawiera ulepszone, Precyzyjnie Kształtowane Ziarno 3M, wykorzystuje technologię mikroreplikacji do formowania ostrych wierzchołków, które z łatwością przecinają metal.


Stal nierdzewna (inox) Stal konstrukcyjna Stal stopowa Żeliwo Metale trudno obrabialne
Pasy bezkońcowe z materiału 3M™ 423A

Pasy bezkońcowe z materiału 3M™ 423A

Materiał ścierny na bazie węglika krzemu podparty na płótnie elastycznym typu J. Szeroko stosowany do ujednolicania i wykańczania metali w tym głównie stali. Nadaje się do procesów ręcznych, zrobotyzowanych i zautomatyzowanych. Ten elastyczny pas sprawia, że produkt ten jest również dobrym wyborem w przypadku stosowania miękkiego koła kontaktowego lub luzu pasa. Materiał wykorzystuje technologię precyzyjnie kształtowanego ziarna 3M, które w porównaniu do konwencjonalnych ziaren ściernych szlifuje szybciej i starcza na dłużej. Produkt nadaje się do codziennego użytku, a jej cena jest przystępna. To połączenie wydajności i wartości może zwiększyć produktywność, a jednocześnie pomóc obniżyć całkowite wydatki na materiały ścierne.


Stal nierdzewna (inox) Stal konstrukcyjna Stal stopowa Żeliwo Stopy wysokowęglowe Metale trudno obrabialne Stopy niklu Stopy kobaltu Tytan Chrom Kompozyty
Pasy bezkońcowe z materiału 3M™ 726A Cubitron™ II

Pasy bezkońcowe z materiału 3M™ 726A Cubitron™ II

Materiał stosowany w szeroko rozumianej obróbce wykańczającej stali. Nadaje się do procesów ręcznych, zrobotyzowanych i zautomatyzowanych. Ten elastyczny pas sprawia, że produkt ten jest dobrym wyborem w połączeniu z miękkim kołem kontaktowym lub luzem pasa. Aby zwiększyć wydajność, 726A został wzbogacony wysokiej jakości tlenkiem glinu zmieszanym z ziarnem PSG w celu uzyskania ostrzejszego, trwalszego materiału ściernego. Podłoże jest elastyczną tkaniną, która łatwo dopasowuje się do konturów. Pasy produkowane z 726A sprawdzają się idealnie do usuwania wad i niedoskonałości powierzchni, nawet w przypadku ciasnych konturów i skomplikowanych części, takich jak instrumenty medyczne, są szeroko stosowane w ujednolicaniu i wykańczaniu metalu. Udowodniono, że 726A przewyższa tradycyjne taśmy cyrkonowe pod względem szybkości cięcia i trwałości.


Stal nierdzewna (inox) Stal konstrukcyjna Stal stopowa Żeliwo Stopy wysokowęglowe Metale trudno obrabialne Stopy niklu Stopy kobaltu Tytan Chrom Kompozyty
Pasy bezkońcowe z materiału 3M™ 767F Cubitron™ II

Pasy bezkońcowe z materiału 3M™ 767F Cubitron™ II

767F to wysokowydajny materiał ścierny zaprojektowany z myślą o wszechstronności zastosowań, podkład poliestrowy o gramaturze YF doskonale sprawdza się przy stosowaniu średniego i wysokiego docisku na podłożach nierdzewnych, węglowych i innych Dzięki technologii precyzyjnie kształtowanego ziarna PSG pasy produkowane z tego nasypu wytrzymują dłużej i szlifują szybciej niż taśmy pokryte tradycyjnym tlenkiem cyrkonu. Nadają się do codziennego użytku, a ich cena jest przystępna wręcz ekonomiczna porównując z innymi nasypami Cubitron II. Pasy 767F połączenie wydajności i wartości może zwiększyć produktywność, a jednocześnie pomóc obniżyć całkowite koszty użytkowania materiałów ściernych. 767F sprawdzą się praktycznie w każdej aplikacji.


Stal nierdzewna (inox) Stal konstrukcyjna Stal stopowa Żeliwo Stopy wysokowęglowe Metale trudno obrabialne Stopy niklu Stopy kobaltu Tytan Chrom Kompozyty

W bazie posiadamy 6 pozycji

Oferujemy szeroki wachlarz produktów, które usprawniają procesy obróbki powierzchni. Wśród nich znajdują się m.in. dyski fibrowe wykonane z wysokiej jakości włóknin ściernych z materiału 3M, tarcze do szlifowania czy pasy bezkońcowe. Dzięki opatentowanej technologii produkcji nasze wyroby uzyskują wyjątkową trwałość i wydajność, znacznie skracając czas obróbki. Sprawdź nasze nowości rozwiązań ściernych i wybierz te, których potrzebujesz!

Prawdziwą rewolucją są tarcze do szlifowania 3M z materiału Cubitron II, łączące w sobie niezrównaną wydajność i długą żywotność. Specjalna konstrukcja ziaren ściernych pozwala osiągnąć wyśmienite efekty przy obróbce nawet najtwardszych materiałów. Kolejnym hitem są pasy bezkońcowe z materiałów 3M wykonywane na indywidualne zamówienie w zaledwie 5 dni roboczych. Innowacyjne rozwiązania REDO optymalizują procesy obróbki, zmniejszają zużycie zasobów i zwiększają efektywność pracy.

Jakość i precyzja obróbki z REDO

Produkty REDO ułatwiają osiągnięcie wysokiej jakości i precyzji obróbki powierzchni. Za sprawą innowacyjnych rozwiązań technologicznym, takich jak włókniny ścierne prasowane, uzyskujemy wyjątkową wydajność i skuteczność w usuwaniu nierówności oraz nadawaniu idealnej struktury obrabianym materiałom. Nasze dyski fibrowe, pasy bezkońcowe czy tarcze do szlifowania 3M gwarantują perfekcyjne dopasowanie do kształtu obrabianej powierzchni oraz długą żywotność, co przekłada się na wymierne oszczędności.

Precyzja obróbki z wykorzystaniem produktów REDO pozwala uzyskać powtarzalną, wysoką jakość nawet przy najbardziej wymagających zastosowaniach. Za sprawą odpowiedniej twardości i wytrzymałości naszych tarcz do szlifowania, pasów bezkońcowych czy dysków fibrowych, osiągamy idealną gładkość powierzchni, bez rys czy zadziorów. Sprawdzona technologia zapewnia też doskonałą trwałość narzędzi, co przekłada się na efektywność procesów obróbki i obniżenie kosztów. Wybierz jakość i precyzję REDO! Zamów już teraz i przekonaj się, jak łatwo osiągniesz perfekcyjne wykończenie powierzchni z naszymi produktami.

Napisz do Nas

Potrzebujesz pomocy?

Potrzebujesz pomocy?