• REDO
Historia przeglądania
blog-img

Z przyjemnością przedstawiamy najnowszy produkt w naszej innowacyjnej platformie Secure Click™ – serię masek pełnotwarzowych wielokrotnego użytku 3M™ Secure Click™ FF-800. Pełen najnowocześniejszych funkcji i korzyści. Jesteśmy dumni z modelu FF-800 i nie możemy się doczekać, aby przedstawić go użytkownikom.

Unikatowe złącze elementów oczyszczających: Dzięki systemowi połączeń Secure Click™ filtry zatrzaskują się, umożliwiając intuicyjny montaż produktu.

Przycisk kontroli szczelności: Rzucający się w oczy, niebieski przycisk z przodu maski służący do sprawdzania szczelności, umożliwia łatwe przeprowadzenie kontroli szczelności maski przed każdym jej użyciem.

Wygodna część nagłowna: Maska wyposażona jest w nowe nagłowie, które zapewnia wygodniejsze ułożenie maski na głowie, zmniejszając punkty ucisku i nie powodując ciągnięcia włosów.

Duży wizjer: Zapewnia szerokie pole widzenia, a przez to doskonałe widzenie peryferyjne. Wyposażona w powłokę ochronną Scotchgard™ zapewniającą dodatkową odporność na zabrudzenie farbami i poplamienie.

Membrana głosowa: Zaprojektowana, aby ułatwić komunikację

Pokrywa zaworu wydechowego: Pomaga skierować wydychane powietrze i wilgoć w dół i uniknąć zaparowania wizjera. Maska FF-800 ma ten sam zestaw elementów oczyszczających co półmaska wielokrotnego użytku 3M™ Secure Click™ HF-800. Wyposażona jest też w części zamienne i akcesoria, które pomogą utrzymać ją w doskonałym stanie. Model FF-800 można już zamawiać, a w najbliższych miesiącach zostanie włączony do wielu naszych programów sprzedażowych i marketingowych skierowanych do użytkowników końcowych. Przygotuj się na zamówienia od klientów, dodając maskę FF-800 do swoich systemów i katalogów produktów.


  • 2024-02-02
  • 3M