• REDO
Historia przeglądania
blog-img

Przełomowe technologie, które na nowo definiują granice szybkości szlifowania i usuwania dużych naddatków materiału, z naciskiem na produktywność, bezpieczeństwo, zrównoważony rozwój i optymalizację automatyzacji dzięki najnowszej ewolucji dysków fibrowych 3M.

Przedstawiamy przeprojektowane precyzyjnie kształtowane ziarno 3M, które przenosi szybkość szlifowania i żywotność wydajnych materiałów ściernych 3M™ Cubitron™ na nowy poziom. Nowa technologia nadaje priorytet bezpieczeństwu operatora, maksymalizuje zrównoważony rozwój oraz zwiększa wydajność czasu i pracy.

Trwałe, wydajne i szybkotnące materiały ścierne 3M™ Cubitron™ 3 pozwalają zminimalizować wymianę materiałów ściernych, aby zmniejszyć koszty w czasie. Sztywne podłoże fibrowe i trwałe spoiwo żywiczne zapewniają trwałość i odporność na rozdarcia w ciężkich zastosowaniach szlifierskich, od fazowania, szlifowania spawów, szlifowania powierzchni po gratowanie i wyrównanie po cięciu płomieniowym. W każdym zastosowaniu nasz produkt szlifuje wydajniej i w niższych temperaturach, pomagając skrócić czas pracy, zmniejszyć zmęczenie operatora i zminimalizować ilość koniecznych poprawek.


  • 2024-02-02
  • 3M


Pobierz plik