• REDO
Historia przeglądania

Szukaj narzędzi ściernych względem aplikacji jaką wykonujesz 😊


Profesjonalnie dobierz narzędzie do swojego procesu obróbki. Wybierz aplikację jaką chcesz wykonać, narzędzie elektryczne jakie używasz oraz materiał który obrabiasz. Nasz system sparuje ci najlepsze rozwiązanie szlifierskie dostępne w naszej ofercie.


Polecamy także:

Dyski REDO Rolok HZ8TOP Dysk 3M™ XO-RD Clean&strip PRO Dysk lamelkowy 967A 3M™ Cubitron™ II

Największy dystrybutor 3M w Polsce, Dystrybutor produktów 3M, 982C
3M Dystrybutor

Polski producent narzędzi ściernych, polski konwerter narzędzi z materiałów firmy 3M

Firma REDO zajmuje się się produkcją i sprzedażą specjalistycznych narzędzi ściernych. Jesteśmy jednym z największych polskich konwerterów materiałów ściernych 3M™ z wyłącznie polskim kapitałem, a dodatkowo dystrybutorem działów ASD (materiały ścierne) i PSD (środki ochrony indywidualnej).


Jesteśmy największym polskim konwerterem materiałów ściernych marki 3M.Najszybsza realziacja pasów śceiernych w Polsce

Pasy na każdy wymiar

Pasy bezkońcowe to znacząco rozwinięta i doceniana grupa produktów. Używane praktycznie w każdym zakładzie produkcyjnym są najbardziej spopularyzowanym narzędziem ściernym. Podstawą ich produkcji jest wytrzymałe ziarno zatopione w warstwie zapobiegającej samoistnemu wypadaniu oraz podkład noszący warstwę ścierną.


SEO
stats

3M™ Xtract™ to praktycznie bezpyłowe szlifowanie

Obróbka stali, skuteczne rozwiązania oferowane przez REDO oraz firmę 3M

Struktura materiału o otwartej sieci włókien nie przegrzewa się i jest odporna na zapychanie, a równomiernie rozmieszczone cząsteczki ścierne tlenku aluminium zapewniają doskonałą jakość i spójny rezultat obróbki. Zawarty w dyskach Scotch-Brite™ Surface Conditioning tlenek aluminium wykazuje doskonałe właściwości ścierne docenione przez wielu profesjonalistów w branży. Zachowuje dłuższy okres żywotności niż tradycyjne minerały (tj. granat) dzięki systematycznemu i równomiernemu przełamywaniu się ziaren podczas pracy w celu odsłonięcia nowych krawędzi tnących.Siła wiązania – za dotknięciem palca.

Silne połączenie różnorodnych podłoży – od papieru po metal. Portfolio przemysłowych klejów w sprayu firmy 3M zostało zaprojektowane tak, aby montaż był szybki, wygodny i wydajny.

Włókniny czyszczące XO i XC PRO

Dyski łączą przeprojektowane sploty włókien, żywicę i mineralne ziarno ścierne na bazie tlenku glinu, które tworzą grubą włókninę o otwartej konstrukcji. Sprężysta natura włókien sprawia, że tarcze dokładniej dopasowują się do powierzchni zapewniając lepszy kontakt z obrabianym elementem i szybsze oczyszczanie.

Włóknina sprasowana Deburr & Finish

Scotch-Brite™ Deburr i Finish PRO Unitized to nowa konstrukcja zaprojektowana w celu ułatwienia i usprawnienia różnych zastosowań w obróbce metali. Większość materiałów ściernych zapewnia dobry efekt tylko w przypadku jednego zastosowania: gratowania, wykańczania lub ujednolicania. Ten wielozadaniowy dysk jest wyjątkowy, ponieważ został zaprojektowany tak, aby można go było z powodzeniem używać w ramach wszystkich tych trzech zastosowań.Zobacz film VIDEO

Włóknina Surface Conditioning PRO

Dyski do ujednolicania powierzchni Scotch-Brite™ pomogą podjąć pierwszy krok w kierunku czyszczenia, ujednolicania, gratowania i wykańczania bez podcinania materiału bazowego. Trwała, otwarta struktura włókninowa jest odporna na zaszlichcanie, zapewniając wysokie tempo szlifowania, jednolite wykończenie i dłuższy czas działania. Dzięki różnym gradacjom i rozmiarom, ta linia produktów Scotch-Brite™ oferuje rozwiązanie dla każdego zadania.Nowoczesne rozwiązania do uszlachetniania powierzchni

Porównanie włóknin 3M™ SCOTCH-BRITE™