• REDO
Historia przeglądania
blog-img

Noszenie odpowiednich środków ochrony indywidualnej (ŚOI) ma kluczowe znaczenie w ograniczaniu obrażeń w miejscu pracy i zapobieganiu im. Osłony twarzy zaprojektowano tak, aby chronić twarz przed latającymi przedmiotami, odłamkami i innymi zagrożeniami związanymi z rozpryskami. Ze względu na różnorodność dostępnych materiałów i konstrukcji pracownikom nie zawsze jest łatwo wybrać odpowiednią przyłbicę do swojej pracy.

3M z przyjemnością wprowadza na rynek zaktualizowaną ofertę środków ochrony twarzy, która została zaprojektowana tak, aby maksymalnie ułatwić pracownikom wybór potrzebnej ochrony. Zoptymalizowaliśmy naszą ofertę produktów, aby usprawnić ich wybór i rozszerzyliśmy portfolio o nowe produkty przeznaczone do konkretnych zastosowań. Zaktualizowana oferta obejmuje osłony twarzy z poliwęglanu, octanu i siatki, a także krótkie przyłbice i pozłacane osłony twarzy do obróbki metali w wysokich temperaturach.

3M wprowadza także nowy system połączeń, uchwyt osłony twarzy 3M™ FH1. Zmniejsza to liczbę opcji połączeń z pięciu do zaledwie jednej, co stanowi dalsze uproszczenie portfolio i produktów. Uchwyt osłony twarzy FH1 bezproblemowo współpracuje ze wszystkimi najlepiej sprzedającymi się hełmami ochronnymi firmy 3M, dzięki czemu wymiana przyłbicy jest łatwiejsza niż kiedykolwiek*.

Firma 3M będzie w dalszym ciągu oferować zestawy nagłowne zaprojektowane specjalnie do stosowania razem z osłonami twarzy i innymi środkami ochrony indywidualnej w przypadku gdy ochrona głowy nie jest wymagana. Obejmuje to kombinacje zestawów nagłownych 3M™ z serii G500, które można łączyć z produktami do ochrony słuchu i komunikacji 3M™ PELTOR™. Dodatkowo produkt ten jest kompatybilny z przyłbicami siatkowymi i poliwęglanowymi. Oferujemy również zestawy nagłowne 3M™ serii H8, które są kompatybilne z przyłbicami z octanu i poliwęglanu i umożliwiają szybką wymianę osłony twarzy. Obydwa modele posiadają zintegrowany system połączeń, w którym przyłbicę mocuje się bezpośrednio do zestawu nagłownego.


  • 2024-02-02
  • 3M


Pobierz plik