• REDO
Historia przeglądania
blog-img

Materiał  723D jest wyposażony w technologię precyzyjnie kształtowanego ziarna ściernego, które zapewnia dłuższą żywotność i szybszą obróbkę oraz bardziej równomierną rysę. Elastyczny podkład bawełniany  typu ”J„ zapewnia optymalną elastyczność w usuwaniu defektów i niedoskonałości powierzchni, nawet przy wysoce złożonych kształtach.

Materiał 3M™ 723D  zapewnia do dwukrotnie dłuższą żywotność porównując z innymi materiałami opartymi o standardowy tlenku glinu. Zastosowanie tego materiału w procesach produkcji skutkuje obniżeniem kosztów produkcji poprzez poprawę szybkości obróbki oraz  rzadsze zmienianie narzędzia co w niejednej sytuacji może być i problematyczne i mocno czasochłonne. Narzędzia oparte o ten materiał sprawdzą się w wszelkiego rodzaju aplikacjach powierzchniowych podczas obróbki „na sucho” (obróbka bez dodatku cieczy)

723D to doskonały wybór, gdy potrzebujesz materiału który sprosta wymaganiom dostarczonych szlifierzy oraz wymagających środowisk produkcyjnych. Trwałe i wytrzymałe połączenie żywicy i podkładu odporne jest na wysokie temperatury przedłużając dodatkowo żywotność materiału ściernego. Elastyczność pasów bezkońcowych opartych o ten materiał  sprawia, że ten narzędzie  jest dobrym wyborem w momencie użytkowania miękkiego koła kontaktowego lub przy pracy „Na wolnej stopie”.

Materiał dostępny jest dostępny w gradacjach od P100+ do P220+
  • 2018-10-03
  • Daniel Silski