• REDO
Historia przeglądania
O Nas słów parę ...

Polski producent narzędzi ściernych

W REDO wierzymy, że współpraca z nami pozwoli Państwu na osiągnięcie wymiernych korzyści. Nasze atuty to profesjonalne doradztwo techniczne, umiejętność rzeczowego doboru środków technicznych pozwalających zwiększyć produktywność.

standalone

Nasze początki

Firma REDO Systemy Przemysłowe od 2002 roku zajmuje się produkcją i sprzedażą specjalistycznych narzędzi ściernych. Jesteśmy jednym z największych polskich konwerterów materiałów ściernych 3M™ z wyłącznie polskim kapitałem, a dodatkowo dystrybutorem działów ASD (materiały ścierne) i PSD (środki ochrony indywidualnej). Współpracujemy z wyspecjalizowanymi Firmami dystrybucyjnymi na terenie całej Polski, dzięki czemu nasze produkty trafiają do szerokiej grupy odbiorców. Naszym celem jest skuteczne wprowadzanie na rynek innowacyjnych produktów, rozwiązań usprawniających procesy obróbki powierzchni. Pracownicy firmy REDO dokładają wszelkich starań. aby nasi Klienci otrzymywali produkt zgodny z ich oczekiwaniami oraz w wymaganym terminie.


Nasze początki to seria testów oraz prób zaprojektowania narzędzi, które spełniały by wymagania XXI wieku. Przygodę z materiałami ściernymi zaczynaliśmy od dwóch obecnie znanych chyba każdemu w branży. Mowa tu oczywiście o kołach z włókniny sprasowane XL-UW oraz zaprojektowane przez nasz XL-RD - Dysk z włókniny sprasowanej zespolony z podkładką dotychczas znaną wyłącznie z dysków lamelkowych.
logo

Zaczynasz przygodę z materiałami ściernymi?

standalone

Specjalizacja

Od lat staramy się wprowadzać innowacyjne rozwiązania w zakresie obróbki ściernej, o czym świadczy nie słabnąca popularność takich produktów jak dyski XL-RD z włókniny sprasowanej 3M™, wałki Mini Brush o najlżejszej konstrukcji, czy pasy CP-BC, które cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Stale poszerzane portfolio wyrobów pozwala nam sprostać nawet najbardziej indywidualnym aplikacjom w zakresie szlifowania. Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem produktów z działu przemysł i bezpieczeństwo pracy.Specjalizujemy się w wytwarzaniu narzędzi ściernych takich jak szczotki, wałki satyniarskie, dyski, koła, dyski rolok oraz co najważniejsze i stanowi prawdziwy trzon naszej produkcji to pasy ścierne bezkońcowe. Nasze długoletnie doświadczenie pozwoliło nam wypracować szereg rozwiązań podnoszących standardy nowoczesnej obróbki powierzchni.

Zainteresowany naszymi produktami, znajdź kontakt z REDO.

standalone

Nasze marki

W stałej ofercie posiadamy ponad 5000 pozycji obejmujących zarówno narzędzia ścierne, środki ochrony indywidualnej, produkty ochrony spawacza, jak maszyny oraz akcesoria. W naszej ofercie znajdą Państwo głównie produkty marki 3M z zakresu ochrony indywidualnej pracownika (szeroko rozumiany BHP) oraz produkty do zastosowań elektrycznych. REDO to rozpoznawalna w branży i tworzona przez lata polska marka charakteryzująca się w 100% polskim kapitałem. Przodujemy w produkcji i dystrybucji materiałów ściernych oraz narzędzi specjalistycznych. Inwestujemy w wysoką jakość oferując najlepsze rozwiązania dostępne na rynku. Jako producent polskich systemów ściernych, dbamy o wygodę i zadowolenie naszych klientów, która przekłada się niejednokrotnie na zwiększenie konkurencyjności. Kupując u Nas zyskujesz pełną swobodę działania, gwarancję stałego i bezpiecznego łańcucha dostaw oraz pewność, iż otrzymany produkt jest wykonany z najwyższej jakości materiałów.

standalone

Nasza oferta

Oferujemy profesjonalną obsługę Państwa firmy, wykwalifikowany nasz personel zapewni fachowe doradztwo i chętnie pomoże w razie jakichkolwiek problemów. Naszym głównym celem jest budowanie partnerskich relacji z klientami i odbiorcami wysokiej klasy narzędzi ściernych dla przemysłu. Działamy w oparciu o własną infrastrukturę oraz wykwalifikowaną kardę ekspertów w branży. Nasz zespół profesjonalnie przygotowanych pracowników sprosta najtrudniejszym wyzwaniom i trudnością. Jesteśmy dla państwa wygody.

Napisz do Nas

Potrzebujesz pomocy?

Potrzebujesz pomocy?