• REDO
Historia przeglądania
blog-img

Headset 3M™ PELTOR™ WS™ LiteCom Pro III GB to inteligentny ochronnik słuchu nowej generacji, umożliwiający komunikację z wbudowanym analogowo-cyfrowym zaprogramowanym radiotelefonem do komunikacji dwukierunkowej, funkcjonalnością Bluetooth® Multipoint, funkcją regulowanego tłumienia ułatwiającą odsłuch dźwięków otoczenia oraz mikrofonem z funkcją kompensacji hałasu. Headset WS™ LiteCom Pro III GB nie tylko chroni słuch w środowiskach o dużym natężeniu hałasu, ale także ułatwia komunikację w hałaśliwych środowiskach i zwiększa świadomość sytuacyjną.

Zastosowanie:
Produkt doskonale sprawdzi się w branży przemysłowej, budowlanej oraz podczas prac naziemnych, gdzie potrzebne jest rozwiązanie nieangażujące rąk pracowników i zapewniające ochronę słuchu.

3M™ PELTOR™ Elektroniczne wkładki przeciwhałasowe EEP-100
3M™ PELTOR™ Elektroniczne wkładki przeciwhałasowe EEP-100 chronią przed szkodliwym hałasem, pozwalając jednocześnie na słyszenie dźwięków otoczenia na poziomie poniżej 82dB. Ułatwiają komunikację ze znajdującymi się w pobliżu osobami oraz umożliwiają słyszenie sygnałów ostrzegawczych, nadjeżdżających pojazdów lub odgłosów maszyn i procesów. Mała i lekka konstrukcja poprawia ogólny komfort użytkowania, a także sprawia, że wkładki są kompatybilne z większością sprzętu ochrony osobistej 3M (PPE) do ochrony głowy, jak hełmy i osłony twarzy. Wkładki można ładować za pomocą portu USB na pojemniku. Pojemnik zapewnia także łatwą i wygodną możliwość przechowywania wkładek, kiedy nie są używane.

Zastosowanie: Branża budowlana, konserwacyjna, produkcyjna oraz strzelectwo i myślistwo


  • 2019-03-11
  • 3M