• REDO
Historia przeglądania
blog-img

Nowa klasa narzędzi ściernych wykonana z nowej włókniny ściernej Scotch-Brite Deburr and Finish PRO. Scotch-Brite Deburr and Finish PRO to nowa ekskluzywna włóknina sprasowana, wprowadzana na rynek dla łatwiejszej i bardziej wydajnej pracy. Dzięki swej warstwowej budowie szczególnie wyróżniają się w obszarze gratowania oraz wykańczania. Ujednolicona konstrukcja zwiększa wytrzymałość i wytrzymałość na ścieranie, co pozwala wydłużyć okres eksploatacji. Scotch-Brite Deburr and Finish PRO stanowi oszczędną alternatywę dla rolek, kółek klapowych, tarcz klapowych i powlekanych tarcz.


Nowe włókniny oprócz zmienionego designu, koloru oraz zwielokrotnionej żywotności wyróżniają się także skróceniem czasu obróbki elementu. Są delikatne aby móc wygładzać defekty powierzchni a zarazem sztywne i trwałe przez co nie trzeba ich często zmieniać. Te wytrzymałe i wydajne produkty szybko poradzą sobie z zabrudzeniami, śladami korozji i innymi zanieczyszczeniami powierzchni bez zapychania się oraz nie zmieniają geometrii obrabianego detalu - pomagając w szybszym wykonaniu zadania.

Wykonane z 
Scotch-Brite Deburr and Finish PRO koła różnią się znacząco od konwencjonalnych kół, ponieważ mają konstrukcję warstwową w przeciwieństwie do konstrukcji wokół rdzenia (otwarta siatka jest utwardzana i ściskana w celu zwiększenia wytrzymałości i trwałości). Unikalna metoda produkcji sprawia, że ​​koła jednostkowe idealnie pasują do krawędzi i konturów. Zastosowanie ceramicznego materiału ściernego, w połączeniu z ziarnem samoostrzącym, zapewnia dłuższą żywotność i pomaga szybciej wykonywać pracę


  • 2017-03-27