• REDO
Historia przeglądania

Dysk na rzep 3M™ Xtract™ 710W Cubitron™ II 125mm 180+

Zobacz kartę produktu
Dane produktu
SN [Stock number] producenta:
3M 7100251173
SN [Stock number] sprzedawcy: TMSHOOK71015
MOQ [Minimum order quantity]: 250 Szt.
Cena jednostkowa netto:

3.00 zł

Dostępność:
Produkt dostepny
Materiał: 3M ASD
Rozmiar: 125mm
Gradacja: 180+

Charaktersytyka produktu

Wysokiej jakości tarcza szlifierska ma unikalny wzór ścierny na podkładzie z siatki, który umożliwia praktycznie bezpyłowe szlifowanie dzięki unikalnej technologii precyzyjnie kształtowanego ziarna 3M™. Umożliwia wykończenie większej liczby części za pomocą jednego dysku przy generowaniu mniejszej ilości pyłu, zwiększając produktywność bez narażania zdrowia pracowników. Wyeliminuj kompromis między odsysaniem pyłu a wydajnością dysku. Łącząc unikalną technologię precyzyjnie kształtowanego ziarna 3M™ z podkładem z siatki, dysk ścierny 3M Xtract™ Cubitron™ II 710W osiąga wiodącą w branży wydajność szlifowania, umożliwiając jednocześnie praktycznie bezpyłowy szlif. Ceramiczne, precyzyjnie kształtowane ziarno 3M™ nieustannie pęka, tworząc nowe, ostre krawędzie tnące, zapewniając dwukrotnie dłuższą żywotność i szybkość cięcia w porównaniu z dyskami ściernymi wiodących konkurentów. Skorzystaj z dysków ściernych 3M Xtract™ Cubitron™ II 710W, aby uzyskać przewagę konkurencyjną w swojej branży — od produkcji metalu i obróbki drewna po operacje w przemyśle lotniczym, morskim, kolejowym i motoryzacyjnym.

Główne chechy produktu
  • Osiąga wiodącą w branży wydajność szlifowania, umożliwiając jednocześnie praktycznie bezpyłowy szlif
  • Zapewnia czystsze środowisko pracy w porównaniu do tradycyjnych dysków z otworami do odsysania pyłu (technologia oparta na podłożu z siatki)
  • Pracując tym materiałem, nie jest wymagany duży docisk, co przekłada się na mniejsze zmęczenie, a tym samym szlifierz może wykonać więcej elementów
Szukaj doradcy techniczno-handlowego