• REDO
Historia przeglądania

Pas ścierny bezkońcowy z materiału 3M™ Cubitron™ II 767F 50x2000 80+

Zobacz kartę produktu
Dane produktu
MOQ [Minimum order quantity]: 12 Szt.
Cena jednostkowa netto:

Zapytaj o cenę

Dostępność:
Produkt dostepny
Materiał: 767F
Rozmiar: 50x2000
Gradacja: 80+

Charaktersytyka produktu

767F to wysokowydajny materiał ścierny zaprojektowany z myślą o wszechstronności zastosowań, podkład poliestrowy o gramaturze YF doskonale sprawdza się przy stosowaniu średniego i wysokiego docisku na podłożach nierdzewnych, węglowych i innych Dzięki technologii precyzyjnie kształtowanego ziarna PSG pasy produkowane z tego nasypu wytrzymują dłużej i szlifują szybciej niż taśmy pokryte tradycyjnym tlenkiem cyrkonu. Nadają się do codziennego użytku, a ich cena jest przystępna wręcz ekonomiczna porównując z innymi nasypami Cubitron II. Pasy 767F połączenie wydajności i wartości może zwiększyć produktywność, a jednocześnie pomóc obniżyć całkowite koszty użytkowania materiałów ściernych. 767F sprawdzą się praktycznie w każdej aplikacji.

Główne chechy produktu
  • Materiał stworzony z myślą o wszechstronności aplikacji i dedykowany do pracy ze średnim i dużym dociskiem na podłożach nierdzewnych, węglowych i innych.
  • Produkt bazuje na technologii precyzyjnie kształtowanego ziarna 3M™ (Ceramika precyzyjna)
  • 767F to połączenie wydajności i ekonomii, może zwiększyć produktywność, jednocześnie pomagając obniżyć ogólne wydatki na materiały ścierne.
  • Udowodniono, że przewyższa jakością tradycyjne materiały ścierne pokryte nasypem cyrkonowym
Szukaj doradcy techniczno-handlowego